תמונה של מרציפן

מתנות לילדים עם טעם של עוד

שתפו את הפוסט

אין דבר יותר משמח מלראות ילד פותח מתנה ומאושר מכך. הסקרנות, ואי הידיעה והצפייה למשהו מעניין, מרתק ומשמח מעלה בפני הילד מחשבות רבות. בכל פעם שרוצים להפתיע ילד פשוט מאד קונים לו מתנה שתשמח אותו ותעשה אותו מאושר עד השמיים. אז נכון הזמנים השתנו וכיום יש המון מתנות שילדים היו רוצים וברוב המקרים מקבלים אותם. עולם המתנות הוא עולם קסום בפני עצמו שיוצר לעתים בלבול רב אצל הרוכשים, אז כדי לעשות מעט סדר בכל הקשור לרכישת מתנות, המשיכו לקרוא.

"מישהו שלח לי מתנות קטנות…"

מי אמר שמתנה גדולה היא המתנה האידאלית שילד צריך? כאמור הדוגמאות, השפע והמבחר הגדול של סוגי מתנות לילדים הוא אדיר. כאשר מדובר על קבוצות גיל שונות גם המתנות משתנות, הגודל יכול להיות זהה אך החשיבה של הילדים היא שונה. כך למשל ילד בגן חובה שיקבל לידיו מתנה קטנה יהיה סקרן מאד לדעת מה יש שם (חוברת צביעה עם צבעים זוהרים, ספר קריאה עם שם הילד בפנים , משחק קלפים עם דמות אהובה )  לעומת ילד בבית ספר תיכון למשל שכאשר יקבל מתנה קטנה יידע שמדובר במתנה בעלת ערך (כרטיס למשחק כדורגל, אייפון, סדנה לאיפור וכדומה). מתנות קטנות לא בהכרח משדרות ערך נחות יותר לפעמים ההפך הוא הנכון.

מתנות מקוריות, או לא להיות

הילדים של כל אחד הם הכי יקרים וחשובים ללבו על זה אין ויכוח, כאשר יום ההולדת מתקרב רוצים לרכוש לילד מתנה מקורית ומעניינת כזו שתשאיר אותו פעור פה ומסוקרן מאד. לכן המגוון הרחב של מתנות לילדים מקוריות יאפשרו את השילוב בין הפתעה ליצירתיות ויביא לילד את המתנה המושלמת שלה הוא חיכה. מתנות מקוריות יכולות להגיע באין ספור אפשרויות: תיק מיוחד עם תמונה של הילד, ספר ובו מופיע שם הגיבור בשמו של הילד, כיסא אחסון עם שם הילד או תמונה. בקבוקי שתייה עם תמונה, וכמובן יד הדמיון עוד חופשית.

ישנם גני ילדים שמתארגנים באופן מסודר ורוכשים לילדי הגן החוגגים יום הולדת מתנה אחת מקורית שהיא מתאימה לכולם ובכך משלבים גם סקרנות, יצירתיות, ושוויון בין כולם שזה דבר לא פחות חשוב מהמתנה עצמה.

>> המידע באדיבות צוות האתר "טופי – מתנות לגני ילדים"

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.