תמונה של מרציפן

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים

שתפו את הפוסט

זקוקים לכסף לכיסוי המינוס בבנק? רוצים לנסוע לחו"ל ואין לכם איך לשלם על הנסיעה?
מעוניינים לרשום את הילד לאוניברסיטה ואין לכם אפשרות כלכלית? היום באמצעות הלוואה לכל מטרה ללא ערבים, אתם יכולים לעשות את זה בצורה פשוטה.

ישנם בשוק גופים חוץ בנקאיים רבים אשר מציעים הלוואה לכל מטרה ללא ערבים. מדובר בהלוואות בסכומי כסף שונים, החל מאלפי ועד עשרות אלפי שקלים. ההלוואות ניתנות בזמן מהיר ובצורה פשוטה, כך שתוך שעות ספורות הכסף נמצא אצלכם בחשבון. אתם לא צריכים לעבוד קשה בשבילו, אתם יכולים ליהנות ממנו, ולהחזיר אותם בתנאי החזר נוחים.

מה הרעיון שעומד מאחורי הלוואה לכל מטרה?

אין זה סוג שיוקר המחיה בישראל גבוה והמשכורות נשחקות, אין זה סוד שאנחנו רוצים הרבה יותר ממה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. הלוואות לכל מטרה באות לעזור לנו לממש את הרצונות שלנו. כיצד? אנחנו יכולים הלוואה לכל מטרה שהיא על פי הצורך שלנו, בלי שנצטרך להציג ערבים.

כלומר, אנחנו לא צריכים למצוא בני משפחה או חברים שיסכימו לערוב שנחזיר את ההלוואה. כל מה שעלינו לעשות הוא לקבוע את המסלול שמתאים לנו, להציג תלושי משכורת ודפי חשבון בנק, ולחתום על קבלת הלוואה. להבדיל מהלוואות אחרות שמיועדות לנושאים ספציפיים, כאן אנחנו לא מתחייבים מה נעשה עם הכסף, אנחנו מקבלים אותו ויכולים לעשות איתו כל מה שעולה על רוחנו. מה שחשוב הוא, שנדע לעמוד בתנאי ההחזר. חשוב להבהיר, בדרך כלל הריביות על הלוואה לכל מטרה הן גבוהות יותר מאשר הלוואות של בנקים, אך מצד שני, ההלוואות נעשות מחוץ לפעילות הבנקאית שלנו ולכן ההלוואה לא משפיעה על חשבון הבנק או על האשראי שלנו בבנק.

 הלוואות לכל מטרה – למי זה יכול להתאים?

בבסיס של הרעיון, הלוואה לכל מטרה יכולה להתאים למי שזקוק לכסף מיידי לצרכים מסוימים ואין לו אותו.
אנשים זקוקים לכסף עבור טיפול רפואי, אנשים שזקוקים לכסף עבור תשלום לאירוע, טיול לחו"ל, לימודים וכדומה.

אך האמת היא, שהלוואה לכל מטרה משרתת עוד שורה של אנשים, שלא בהכרח זקוקים לכסף. למשל, אנשים שיש להם אפשרות להוציא כסף מהבנק עבור הוצאות מסוימות, אך הם מעדיפים לקחת הלוואה ולשלם את אותן הוצאות בתשלומים חודשיים, גם אם מדובר בתשלום כולל ריבית, על פני הוצאת כסף מהעו"ש או מתכנית חסכון. זה נכון גם לגבי אנשים שעושים חישוב, שנטילת הלוואה היא הרבה יותר נוחה ויעילה מבחינה כלכלית מאשר התבססות על כסף קיים, אשר ייתכן מאוד שבבוא העת יצטרכו אותו לצרכים אחרים ואז לא יוכלו לקחת הלוואה.

לסיכום, הלוואה לכל מטרה היא רעיון מבורך מבחינה כלכלית, רעיון שמשרת קהלים רבים לצרכים שונים ומאפשרת להם ליהנות ממגוון אפשרויות כלכליות לאורך זמן.

>> זקוקים לייעוץ מקצועי בנושא תכנון מס להלוואות? לחצו כאן.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.