תמונה של מרציפן

מצלמת גו פרו

שתפו את הפוסט

מי שמטייל בעולם יודע שהטרנד החם ביותר כיום הוא מצלמות גו פרו. אחרי שהמצלמות הדיגיטליות כבשו את העולם, מצלמות הסלולר שכולנו מחזיקים בכיס, ובקרב קבוצות מטיילים רבות (בעיקר מהמזרח הרחוק יש לומר) גם האייפדים למיניהם זכו לכבוד גדול בזכות המצלמה האיכותית שנמצאת בהם, עכשיו הטרנד החם הוא מצלמות גו פרו ואפשר למצוא אותן בכל מקום, גם בישראל.

הרעיון של מצלמות גו פרו הוא מאוד פשוט, מדובר במצלמה זעירה שניתן להציב אותה בצורות שונות, כולל צורות קיצוניות כפי שנראה מיד, ולצלם בעזרת מגוון תמונות וסרטונים אותם ניתן להעביר מהמצלמה אל המחשב בעזרת כבל USB פשוט.

מצלמות גו פרו הן ייחודיות מאחר והן מצלמות זעירות שלא שוקלות הרבה, וניתן לחבר אותן לקסדות, בצורה כזו אפשר לצלם רכיבה על אופניים בזמן אמת, רכיבה על אופנוע כולל אופנוע שטח, כלומר בנסיעת אקסטרים. ישנן מצלמות גו פרו אשר ניתן לחבר אותה גם לחליפת הצלילה ולרדת עמה מתחת למים עד לעומק של 60 מטר. בנוסף אפשר להשתמש בה בעת גלישת גלים, שייט בסירות ועוד.

לכל מצלמת גו פרו יש כמה אלמנטים שהופכים את השימוש בה לחוויה ואת התוצרים שלה לייחודים ואיכותיים מאוד:

ראשית, לכל מצלמה יש אפשרות להתחבר לאינטרנט אלחוטי, אפשרות להתחבר לבלוטות' ואפשרות להעביר את המידע ישירות למחשב.

שנית, אפשרות הצגת נתונים ובקרת צילום דרך מסך LED

שלוש, אפשרות להתחבר למתקנים שונים, כולל לקסדות, חגורות ועוד.

למצלמות גו פרו יש יכולות צילום אדירות,הן באות לידי ביטוי ברזולוציה מאוד גבוהה (יכולה להגיע ל-2160X3840) , חיישנים של 12MP, טווחים דינאמיים שמאפשרים לצלם למרחקים שונים בצורה איכותית ועוד.  המצלמות כיום נהנות ממסך מגע מובנה, שמאפשר לשלוט בהן בצורה קלה ופשוטה, החל מבקרת שליטה על המצלמה ועד צפייה בסרטונים ובתמונות בשטח, בזמן אמת.

ישנן מצלמות גו פרו, שיש להן גם אפליקציות אשר מאפשרות להראות את הסרטונים והתמונות בזמן אמת במכשירי סלולר, מדובר על מצלמות מתקדמות יותר. אך יש לקחת בחשבון שכל שימוש כזה יכול להפחית ברמה מסוימת מחיי הסוללה של המצלמה.

לכל מצלמה יש כאמור סוללה היא יכולה לעבוד מספר שעות עד שצריכים להטעין אותה שוב, כמו כן לכל מצלמה יש כרטיס זיכרון שמאפשר לצלם ולשמור תמונות ברמה מסוימת, במקרים מסוימים ניתן גם לשנות את הכרטיסים כך שהם יכילו יותר תמונות.

לפני שרוכשים מצלמת גו פרו, הנה כמה המלצות:

  1. יש לבדוק האם הם כוללים צילום במצב לילה.
  2. רצוי לבדוק שוב ושוב את המשקל שלהם ועד כמה הם קלים לנשיאה.
  3. יש לבחון את המידות של המצלמה שכן הן יקבעו את מידות הצילום.
  4. יש לבדוק מה תקופת האחריות שמקבלים על המצלמה ואיזה ביטוח רצוי לעשות עליה.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.