תמונה של מרציפן

החלקה יפנית

שתפו את הפוסט

ניתן למצוא בארץ החלקות רבות, אשר מקלות את חייהם של נשים ואפילו גברים, המעוניינים לשמור על שיער ארוך ומסודר. מפאת חוסר הזמן, ריצה למספרות והרס השיער כאשר מייבשים את השיער עם מייבש, גרמו לנהירה של רבים לחפש החלקות אשר לא הורסות את השיער, כמו החלקה יפנית. החלקה זו, המגיע אחינו מיפן, כבשה בסערה את העולם והגיעה גם לפה. מדובר על קרם מיוחד שמכיל חומר הנקרא טיוגליקולט. חומר זה, חודר לשורש השערה וגורם לפירוקם של הקשרים במולקולת החלבון. מה שנקרא קרטין. ככל שחומר זה, יהיה זמן רב יותר על השיער, כך הקשרים יתרופפו יותר וניתן יהיה לשלוט ברמת ההחלקה.

מעצב השיער, יסיר את החומר של ההחלקה, ויגהץ את השיער עם מחליק קרמי. פעולה זו, בונה את קשרי המולקולות בחלבון  כך שהשיער, יקבל צורה חדשה. לאחר היישור ש השיער באמצעות המחליק הקרמי, מעצב השיער, ימרח חומר מנטרל, אשר יסיר את שרידי הטיוגליקולט. יש לציין, כי טיפול זה, עשוי לארוך בין  3-5 שעות.

ההחלקה שכבשה את העולם בשיערה..

נשים רבות, מוצאות את עצמן מטופחות יותר ועם שיער בריא וחיוני יותר, כאשר הן חופפות ויוצאות ישר לעבודה. הן חוסכות זמן רב בסידור השיער ונזק שנגרם לו כגון קצוות מפוצלות, כך שהפתרון כבש את הנשים וגם את הגברים בארץ שלא אהבו את המראה של השיער המקורזל והלא מסודר בעליל.. יש לציין, כי לפני רחצה בים או בבריכה יש למרוח את השיער שעבר החלקה יפנית, עם קרם לחות לשיער שהוא דק או תכשיר שמן לשיער עבה. החלקה מיפן, נשארת לצמיתות עד שהוא נגזר, אך בדומה לצבע שיער, יש לחדש את ההחלקה על השורשים מדי חודשיים, תלוי בקצב צמיחת השיער.

למי החלקה יפנית אינה מתאימה?

כן, גם את זה יש לדעת בטרם אנו חושבים להגיע למעצב השיער על מנ שיבצע לנו את ההחלקה היפנית, שיער פגום, שיער שעבר פעולה כימית חזקה, שיער שעבר החלקה רגילה ושיער שיש בו הרבה גוונים, שיער שהוא קצר יותר מ-6 ס"מ,. גם שיער שעבר חינה, אינו יתאים להחלקה כזו. ככל שתבררו יותר, כך תוכלו לדעת אם אתם מתאימים היות מועמדים להחלקה  שהגיעה לארץ מיפן. יש לציין כי החלקה זו, חייבת להתבצע ע"י מעצב שיער מיומן שכן, שטיפה מוקדמת מדי, תמנע את התוצאה הרצויה לכם, או שטיפה מאוחרת מדי, עשויה לגרום לחומר לפרק את קשרי המולקולות בחלבון, עד לשבירה מוחלטת של השיער. זו הסיבה שיש להגיע למעצב שיער מומחה בהחלקה מיפן ולוודא כי הכתוביות על הקופסא של ההחלקה, הן ביפנית ולא באף שפה אחרת.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.