תמונה של מרציפן

שולחנות אוכל מזכוכית

שתפו את הפוסט

שולחן פינת האוכל תופס מקום נכבד ובעל חשיבות רבה בעיצוב הבית. ולכן ברוב המקרים כאשר נכנסים לבית הדבר הראשון שרואים זה את שולחן האוכל. נושא האוכל קרוב מאד לליבו של הישראלי הממוצע ולכן גם בתחום שולחנות האוכל חשבו על הכל. כיום העיצובים והאיכות של שולחנות האוכל הרבה יותר גדולים מאשר אי פעם. אחד העיצובים החדשים שמוצאים כיום בתחום שולחנות אוכל, הוא עיצוב שולחנות אוכל מזכוכית. מי שבוחר שולחן אוכל מזכוכית יודע שמדובר בפינת אוכל מרשימה ומעוצבת.

עיצוב מודרני

שולחנות האוכל מעץ הקלאסיים כבר מזמן פינו מקום לשולחנות האוכל מזכוכית , עיצוב מודרני ויוקרתי הוא אחד הסממנים הבולטים שאנו נמצאים בשנות האלפיים המאוחרות ורוצים חידושים ועיצובים מעניינים. את שולחן האוכל מזכוכית ניתן לבחור בין זכוכית שקופה כמעט לחלוטין לבין זכוכית לבנה. גם לחללים קטנים בבית אפשר בקלות לרכוש שולחנות אוכל מזכוכית כמובן שיש מבחר גדול של גדלים בהתאמה ובכך יוצר שולחן האוכל מזכוכית תחושה של מרחב גדול יותר.

שולחן אוכל שאינו שביר

גם אם מדובר בשולחן מזכוכית אין חשש שמא הוא יישבר, מדובר בזכוכית חסינה ועמידה לאורך זמן ואינה יכולה להיסדק בקלות. נעשו בדיקות והוכח שמדובר על פינות אוכל מזכוכית שהם איכותיות ולא פחות איכותיות משולחנות העץ המסורתיים שהיו בעבר וגם כיום נמצאים. שולחנות האוכל מזכוכית נפתחות בדיוק כמו שולחנות העץ, והאלמנטים הנוספים שיש להם מחזקים את העובדה שמדובר ברהיט שימושי, בטוח ועמיד. שולחן הזכוכי יכול להשתלב יפה מאד עם רגלי מתכת, ברזל וכמו כן גם עם עיצוב הבית בכלל.

ניקוי מהיר

לרוב בשולחנות העץ ניתן לראות כתמים, או חריטות שאין אפשרות להוריד אותם וכנראה הם יישארו שם זמן רב. אבל שולחנות הזכוכית הם הרבה יותר אפקטיביים ויעילים ויכולת  הניקי שלהם הרבה יותר קלה ומהירה. יתרון בהחלט משמעותי. הזכוכית אינה רגישה לשריטות ,או שמן וכדומה.

כך שאין צורך לשפשף או לעבוד קשה מידי רק כדי לנקות את שולחן הזכוכית. ניגוב קל יעשה את העבודה וישאיר את שולחן האוכל נקי, ומבריק.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.