תמונה של מרציפן

קידוחי יהלום

שתפו את הפוסט

כאשר מדברים על שיטת קידוחי יהלום מדובר על משימה מורכבת שחובה להיעזר בבעל מקצוע מומחה ומנוסה בתחום. בעבר שיטות קידוח בקיר הבטון היו מעיקות וקשות מאד, אבל עם הזמן פותחה במשך השנים שיטה שמסייעת ומבצעת עבודה מדויקת והיא שיטת קידוחי יהלום. שימוש ביהלום הוא יעיל מאד ומדובר על חומר חזק במיוחד – בעזרת שיטה זו הקידוח והניסור בבטון הופכים למדויקים מאד ובכך עבודת הניסור הרבה יותר מקצועית ובטוחה.

למי מיועדת שיטת קידוח יהלום

למה בעצם צריך לעבוד בשיטה זו? למי זה טוב? ובכן אם אתם נמצאים בשלב שיפוצים, או מעוניינים להרוס קיר בטון אבל ברמה מקצועית חשוב מאד להשתמש בשיטת קידוחי יהלום. פעולת הקידוח מתבצעת ע"י דיסק שסביבו יש שיניי יהלום חדות מאד שחודרות היטב דרך קיר הבטון. חשוב מאד לדעת ככל שהשיניים של דיסק היהלום צפופות יותר כך העבודה הרבה יותר מדויקת. לכן אם אתם רוצים להתקין חלון ולפעור חור בקיר חשוב מאד להשתמש בשיטה זו.

מה היתרונות בשיטה זו?

רמת הדיוק היא הדבר הראשון ששיטת ניסור ביהלום מספקת, מלבד זאת גם העבודה אינה לוקחת זמן רב ומדובר על שיטה מהירה שיכולה לחסוך שעות עבודה רבות. שיטה זו יכולה לפרק כל מבנה בעל קירות בטון כך למשל ניתן לפרק גשרים, מבנים , כספות וכן הלאה. לפני שבעל המקצוע שאוחז במסור היהלום הוא תחילה מסמן את המקום המדויק המיועד להריסה ולאחר מכן מתחיל בעבודת הניסור. הסימון עוזר להיות עוד יותר מדויק בעבדותו ובכך מאפשר רמת ביצוע מושלמת.

שיטה זו היא בטוחה יותר משיטות אחרות כמו לשבור קיר בטון בעזרת פטיש – מדוע? מכיוון שבעזרת דיסק היהלום לא תורגשנה רעידות כלשהם במבנה עצמו דבר שיכול לפגוע בבטיחות העובדים ומי שסובב אותם , הדיוק בעבודה זו הוא מה שמוביל את השיטה הזו לכה מוצלחת ובטוחה מאד. לפני שמזמינים בעל מקצוע חשוב מאד לוודא שהוא יודע כיצד לבצע את עבודת הניסור ולבדוק היטב שאכן מדובר במקצוען.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.