תמונה של מרציפן

מתנות לימי הולדת

שתפו את הפוסט

חגיגת יום ההולדת לילדים בגן מלווה בהתרגשות גדולה, כל ילד מחכה ליום הזה שיגיע ויחגגו לו את היום ההולדת בגן. אבל יום הולדת בלי מתנות זה לא חגיגה אמיתי ולכן כדי שהחגיגה באמת תקבל את המשמעות שלה חשוב לבחור מתנות יום הולדת שיתאימו לילדי הגן. הילדים אוהבים את כל סוגי המתנות. אבל איזו מתנה באמת תתאים לילדי הגן? מתנה שתעניק ערך חינוכי ותהיה מיוחדת לא רק בעיצוב שלה אלא גם בתוכן שלה.

מתנות לילדי הגן באווירה חינוכית

קניית מתנות לילדי הגן החוגגים יום הולדת ללא ספק סוג של משימה שצריך להיערך אליה מבעוד מועד, לחשוב היטב איזו מתנה תהיה מושלמת לילד. וצריך לקחת בחשבון מספר חשובים דברים בדרך – מה גילאי הילדים שחוגגים יום הולדת  האם מדובר בבנים או בנות וכו'. מה שחשוב זה לבחור מתנה שהיא שימושית לילד ולא משהו שהוא ישחק איתו כמה ימים ולאחר מכן יישכח ממנה והיא תעלה אבק. מתנה שימושית בהחלט יכולה להיות יעילה מאד למשל:

פאזל עם שם הילד – מדובר על מתנה שגם גורמת לילד ליהנות מהמשחק וגם מלמדת אותו התאמת צבעים , ריכוז, מוטוריקה עדינה ועוד.

קופסא ששם הילד מוטבע עליה – קופסא עמידה ואיכותית שבה הילד יכול לשים בתוכה מה שהוא רוצה כמו קופסא סודית שמתאימה רק לו.

ספרים – ילדי הגן מאד אוהבים לעיין בספרים במיוחד שמדובר בספר שעוצב בדיוק עבורם , עם השם שלהם או התמונה. זה מעודד קריאה ובהחלט הילד ישמח להציץ לעיתים קרובות בספר שהביאו לו ליום ההולדת שלו גם הוא עדיין לא קורא, זה ייתן לו תמריץ , וללא ספק מדובר במתנה חינוכית ומהנה מאד.

לחשוב לטווח הארוך…

אם מדובר בילדי גן חובה כדאי לדאוג למתנות שיכולות להועיל להם גם לכיתה א', חוברות מיוחדות ומעוצבות, משחק המשלב אותיות ומספרים וכן הלאה. שימוש במתנה כזו לתקופה ארוכה יכולה לסייע לילד לעלות לכיתה א' בקלות וגם הילד נהנה . כדאי לחשוב לטווח הארוך ולשלב את שני הדברים הללו. כך התועלת תהיה הרבה יותר אפקטיבית ותטיב עם הילד. וחוץ מזה שתמיד כיף לקבל מתנות מיוחדות ומאתגרות.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.