תמונה של מרציפן

ארגזי עץ

שתפו את הפוסט

רבותי ההיסטוריה חוזרת, זוכרים את ארגזי העץ המסורתיים שהיו נפוצים בעיקר להובלה של בקבוקי שתייה או סחורה ממקום למקום, אם יש לכם ארגזי עץ כאלו יש לכם אוצר ביד מדוע? כיום המושג רטרו נמצא לא רק באופנה, הנעלה ובריהוט אלא גם בתחום העיצוב ולשם נכנסת הקטגוריה של ארגזי עץ.

וודאי תשאלו למה בדיוק אנו צריכים ארגזי עץ? למה הם יכולים כבר לשמש אותנו? ובכן התשובה היא להכל. ארגזי עץ יכולים להיות כמעט כל דבר רוצים לדעת מה השימושים העיקריים שלהם ? המשיכו לקרוא.

הבית של יעל גרסה משופרת

אם יש לכם ילדים או שאתם זוכרים את הסיפור של הבית של יעל שבו חיפשה הילדה המקסימה מקום שקט ורגוע שיהיה רק שלה ובו היא תוכל לשהות כמה שתרצה מבלי שיפריעו לה ולבסוף מצאה ארגז עץ והייתה מאושרת שמצאה נכס בעל ערך.

ובכן הילדה יודעת במה מדובר, וכיום ניתן למצוא שימושים רבים ויעילים בארגזי העץ המסורתיים כמו למשל: ארגז אחסון מעוצב שיכול לשמש לאחסון עיתונים, צעצועים, ספרים, דברי דואר וכן הלאה, הוא לא רק מעוצב אלא עמיד וחזק לאורך זמן. אם אתם אוהבים צמחים , טבע או אדמה ניתן בקלות להפוך ארגז עץ לאדנית מקסימה שתוסיף נוי לגינה או למרפסת שלכם.

מעצבים את הבית מחדש

כאמור האפשרויות הן רבות וניתן למצוא שימושים רבים וחיוניים לארגזי העץ השונים והישנים. אם למשל חסרה לכם איזו שידה לבית או שאתם רוצים לעצב מחדש את העיצוב הנוכחי שיש לכם , תוכלו לעשות זאת בעזרת ארגזי עץ.

ארגז גדול יכול לשמש לשידה נהדרת עם קצת צבע וליטוש זה פשוט יראה כאילו רכשתם זה עתה שידה מעוצבת מחנות מיוחדת.

ומה עם קצת מדפים הרי תמיד זה טוב להוסיף ובכן גם לכך יש פתרון ואם יש ברשותכם כמה ארגזי עץ בודדים שאין בהם שימוש, חכו אל תזרקו יהיה להם שימוש עוד מעט.

תצבעו קצת את הארגזים כמובן לנקות אותם לפני ואתם יכולים לתלות אותם על הקיר והנה לכם מדף חדש , חוסך ריצה או הליכה לחנות המדפים וכמובן מדף כזה לא תראו באף מקום כי זה עיצוב רק שלכם.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.