תמונה של מרציפן

גיר רובוטי ויתרונותיו

שתפו את הפוסט

תחום הרכב הוא כזה שבכל פעם אנו עדים לחידושים והמצאות שלא ראינו קודם כך למשל גיר רובוטי – ברכב המונע חשמלית ניתן להתקין גיר רובוטי. ישנם רכבים שכבר הגיר הרובוטי קיים והוא חלק מובנה בתוך הרכב. הגיר הרובוטי בעצם מזהה את תנאי הנסיעה ומתאים את עצמו אליהם. מדובר על חווית נהיגה אחרת ונעימה יותר והרבה יותר קלה.

יתרונות הגיר הרובוטי

כלי רכב שיש לו תיבת הילוכים אוטומאטית צורך יותר דלק לעומת כלי רכב עם גיר רגיל. הגיר הרובוטי הוא בעצם שילוב של שתי הפעולות הנעשות עם גיר רגיל וגיר אוטומאטי כלומר הגיר הרובוטי מנצל את יתרון הגיר הרגיל אבל עם הנוחות של גיר אוטומאטי. עמידה בפקקים היא ללא ספק אחד תופעות המוכרות ביותר במדינה שלנו, כל אחד שיש לו גיר רגיל והוא עומד בפקק וודאי יעיד על הקושי בכך, בגיר רובוטי החיים הם הרבה יותר קלים מכיוון שיש סנכרון בין המחשב שנמצא בגיר האוטומאטי לבין המנוע ובכך הוא יכול להתאים את עצמו לסוג הנהיגה שמתבצעת בזמן אמת. גיר רובוטי חסכוני בדלק, אינו מזהם את הסביבה כמו גיר רגיל , עלות ההתקנה של גיר רובוטי אינה יקרה.

גיר רובוטי הוא אחד כזה שיתאים לנסיעות ארוכות, או לאנשים שרוצים ליצור חוויה חדשה בנהיגה.

איפה מתקינים?

התקנת גיר רובוטי צריכה להיעשות ע"י מומחים ומקצועיים בתחום הרכב, ויש להקפיד על כך באופן מובהק. הרי בסופו של דבר מדובר בבטיחות שלנו ושל הסביבה ויש לבדוק היטב אצל מי מתקינים. המלצה הטובה ביותר היא להתקין את הגיר הרובוטי אצל מוסך מוסמך ומורשה בתחום. מה גם שמוסך כזה יידע בדיוק לומר האם מומלץ להתקין או שעדיף להימנע, נוסף על כך אותו מוסך יתאים בדיוק את הגיר לסוג הרכב. מוסך מקצועי ייתן אחראיות על המוצר וכאשר ישנה תקלה או בעיה כלשהיא אותו מוסף יכול לפתור אותה.

הקדמה כבר כאן אך יש לזכור היטב היכן להתקין ומה העלות של התקנה זו. חשוב שההתקנה תהיה בטיחותית הרי מדובר בכלי רכב.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.