תמונה של מרציפן

משטחי עץ

שתפו את הפוסט

במפעלים רבים ובתי חרושת שינוע וניוד הסחורה הוא חלק משמעותי ולכן כאשר מדובר בהובלות סחורה בין עם כבדות יותר או פחות יש לבצע זאת בצורה מקצועית על מנת שלא לפגוע בתוצרת ובמוצר שבסופו של דבר מגיע לצרכן. כדי אכן תתבצע ההעברה בצורה מקצועית ישנו פתרון וזה להניח את הסחורה על משטחי עץ עמידים שבעזרתם ניתן לשנע את הסחורה ממקום למקום ואפילו מעבר לים.

למה משמשים משטחי העץ?

כאמור השימוש העיקרי במשטחי העץ הוא לצורך הובלת סחורה ממקום למקום, אך לא רק כיוון שמדובר בפעולות נוספות שבעזרת משטחי העץ ניתן לבצע זאת . רבים משתמשים במשטחי העץ לצרכים עסקיים ופרטיים כאחד כך למשל יכול לשמש משטח עץ לבעלי מקצוע כמו אדריכלים, מעצבים, ועוד. משטחי העץ הם איכותיים ויכולים להיות בסיס עמיד וחזק לחומר גלם טוב.

כדי שמשטחי העץ יהיו עמידים ואיכותיים חשוב מאד לבחור את הטובים בניהם, נכון שמדובר בעץ איכותי אך בכדי להוביל סחורה כבדה יש לבדוק את משטחי העץ שיהיו שלמים ללא פגע.

ידוע כי חרקים רבים אוהבים להמשך אל משטחי העץ התעשייתיים אך מה ניתן לעשות  על מנת שלא יפגעו בסחורה שנמצאת עליהם? לכן קיים תקן מסוים שמורה על איכות משטחי העץ והם צריכים לעבור בדיקות כמו :חימום העץ לטמפרטורה מתאימה ( 56 מעלות צלסיוז) ויחד עם זאת טיפול כימי המגן על משטחי עץ מפני מזיקים כאלו ואחרים.f

העדיפות של משטחי עץ על בני משטחי פלסטיק היא די ברורה כי מדובר במשטחים עמידים וחזקים לאורך זמן המשמשים שינוע סחורות ולכן במידה ויש בחירה מומלץ להשתמש במשטחי עץ כך שיעשו את העבודה בצורה יעילה, מקצועית ושכל הסחורה תגיע בשלום וללא נזק למקום המיועד לה. ישנם חברות שונות אשר מוכרות את משטחי העץ הללו ולכן אם מדובר בשינוע של סחורות גם בארץ וגם בחו"ל כמובן שהעדיפות למשטחי העץ היא הגבוהה ביותר. ויש לבדוק היטב את טיב משטחי העץ לפני הרכישה.

הירשמו לניוזלטר שלנו הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

רוצים לפרסם מאמר אצלנו?

שלחו לנו את המאמר המעודכן ונעלה אותו לאתר.